O nas

Strona główna O nas

Naszą misją jest tworzenie i prezentowanie najbardziej emocjonujących widowisk dla dzieci i dorosłych.

Do realizacji tego celu angażujemy najlepszych artystów i oddanych pracowników, tworząc zespół, który zaspokoi największe oczekiwania.

Poznaj nas bliżej:

arek

Arkadiusz Gwizdała - właściciel

Zwycięzca nagrody publiczności programu Mam Talent, założyciel firmy artystyczni, reżyser spektakli, prekursor sztuki baniek mydlanych w Polsce, iluzjonista i producent artystyczny.

Pasjonat jazdy konnej, kajaków i… biznesu. Wolne chwile lubi spędzać w otoczeniu przyrody, która uwalnia go od stresu. A ma od czego się uwalniać, bo jest typem pozytywnego pracoholika, które zawsze dąży do określonego celu i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Agnieszka Łęc – organizatorka imprez

Agnieszka – wiecznie spragniona nowej wiedzy, nowych znajomości, a zwłaszcza nowych miejsc. Uwielbia podróżować, pewnie dlatego tak dobrze odnajduje się w naszej firmie. Jak sama mówi: to najlepsza praca jaką kiedykolwiek miała – pełna nieustannych nowości, podróży i wyzwań. Odpowiada za pełen ład we wszystkich dokumentach firmowych.

agnieszka
patrycja

Patrycja Kaczor – organizatorka imprez

Patrycja – mistrzyni negocjacji, która w wolnych chwilach uwielbia gotować lub jeździć samochodem. Wielka miłośniczka bajek dla dzieci. Mama cudownej sześciolatki. Pracuje w artystycznych, bo kocha nowe wyzwania i jak mówi: czuję, że żadna inna praca nie dawałaby mi tyle satysfakcji, emocji i wrażeń. Trudno określić zakres jej obowiązku, służy pomocą całemu zespołowi.

Malwina Pacześna - Organizatorka widowni

Malwina – pracuje z nami, bo dzięki temu dzieci doświadczają wielu pozytywnych emocji, a jako matka doskonale wie jakie jest to ważne. Dlatego uwielbia to co robi, także ze względu na pozytywną atmosferę w naszym zespole i nowe doświadczenia, jakich dostarcza ta praca. My cenimy ją za niezłomną punktualność i wielkie zaangażowanie. W wolnych chwilach gotuje lub śpiewa ze swoim synkiem. Siostra bliźniaczka Karoliny.

malwina
karolina

Karolina Lawenda - Organizatorka widowni

Karolina – siostra bliźniaczka Malwiny, niezwykłe komunikatywna, uwielbia podróże, a także wspólne rodzinne wyjścia i wypady. Cały wolny czas poświęca swojej rodzinie. Pracuje w naszym zespole, ponieważ uwielbia kontakt z ludźmi, ceni sobie rodzinną atmosferę w miejscu pracy i codzienne doświadczanie nowych wyzwań.

Krzysztof Budny – Realizator

Krzysztof – miłośnik papug oraz infrastruktury drogowej. Student turystyki i rekreacji z fantastycznym podejściem do dzieci. Uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Odpowiada za kontakt z klientem na miejscu spektaklu i rozwiązuje wszystkie problemy – zna odpowiedzi na wszystkie pytania.

Ty?

Chcesz do nas dołączyć? Na tej stronie znajdziesz wszystkie aktualne informacje