01/08/2022 17:48 Demo

Demo

01/08/2022 17:48

Demo
01/08/2022 17:48

Teatr Cieni Baśni Andersena

Odkryj magię kolorowych cieni na pięciu ekranach

Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy. Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem.

Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych fotelach aby na nowo poznać ponadczasowe baśnie a także samą historię Hansa Christiana Andersena. Mało tego! On sam będzie na Was tam czekał i opowie o swoim życiu. Ponadto na scenie przygotowanych będzie pięć ekranów, które w odpowiedniej chwili specjalnie dla Was rozbłysną i ukarzą magię kolorowych cieni, baśniowych bohaterów.

Nim to wszystko jednak nastąpi wyobrażacie sobie co się wydarzy jeżeli sam Andersen zapomni swoich baśni? Tego dowiecie się właśnie przybywając na nasze widowisko.

Teatr cieni Baśni Andersena to nie tylko przepięknie poruszające się szablony baśniowych postaci na pięciu ekranach. To również spotkanie z żywymi aktorami, którzy wcielą się w role znanych bohaterów.

  • Brzydkie kaczątko uświadomi dzieciom, iż odmienność to nie wada lecz indywidualna cecha charakteryzująca każdego małego i dużego bohatera.
  • Mała syrenka doda dzieciom odwagi i uświadomi ich, że warto wierzyć we własne marzenia i dążyć do ich realizacji.
  • Urocza Calineczka przypomni wszystkim widzom, że dobro powraca a przyjaźń to prawdziwy skarb <3

Całości dopełni wspaniały głos lektora, autorskie utwory muzyczne a także specjalnie przygotowane piosenki. Ten wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci po opadnięciu kurtyny.

To jednak nie wszystko!
Będziecie mieli możliwość odkryć i poznać również swoje cienie. Na specjalnie przygotowanej dla Was ściance sprawdzicie jak one wyglądają i bez problemu zrobicie zdjęcie własnego cienia! Radość każdego dziecka z tego doświadczenia gwarantowana 😀

Co zawiera w sobie bilet VIP?Zawiera jedno zarezerwowane miejsce na widowni, znajdujące się w dowolnie wybranym rzędzie, podczas zakupu biletu bez względu na wiek widza.Zawiera wstęp VIP na zamkniętą imprezę, która odbędzie się godzinę przed spektaklem, podczas której:

  • Odbędzie się ekskluzywne spotkanie i powitanie z Andersenem. Zdradzi on Wam pewne tajemnice ze swojego życia, a także oprowadzi Was po teatrze. Zajrzycie z nim również za nasze kulisy.
  • Zrobicie sobie prywatne zdjęcie z Andersenem, które otrzymacie w specjalnym albumie.
  • Nauczycie się prezentowania cieni na dużym ekranie
  • Weźmiecie udział w grach i zabawach
  • Skorzystanie ze stacji do kolorowania
  • Otrzymacie oficjalny laminat Teatru Cieni Baśni AndersenaBilet VIP wymagany jest zarówno dla dziecka jak i jego opiekuna aby wziąć udział w naszej imprezie przed spektaklem. Dziecku podczas całego wydarzenia musi towarzyszyć osoba dorosła.

Zdjęcia z występu

Dlaczego warto wybrać się z rodziną na Teatr Cieni Baśni Andersena?Poznasz historie Hansa Christiana AndersenaWspólnie z dzieckiem odkryjesz magię teatru kolorowych cieniZachęcisz dziecko do odkrywania teatru i literaturyDostarczysz dzieciom prawdziwych emocjiSpędzisz czas razem z rodziną i odetchniesz od codziennych obowiązkówPozwolisz dzieciom rozwijać wyobraźnię i kształtować empatię

Zaplanuj swój udział i odkryj magię cieni

Rezerwacja biletów w serwisie artystyczni widowiskaNajlepsze miejsca

Dostęp do najlepszych miejsc w teatrze i ekskluzywnych miejsc tylko dla naszych użytkownikówPriorytetowy dostęp

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do przedsprzedaży i wybrać nowe pokazy i wydania biletówDodatkowe usługi dla naszych gości

Spraw aby Twoja wizyta była wjątkowa z usługaim dostępnymi jedynie w naszym serwisiePriorytetowy dostęp

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do przedsprzedaży i wybrać nowe pokazy i wydania biletów

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i informacje o biletach

TAK! Chcę otrzymywać aktualizacje, oferty specjalne i ine informacje od grupy artystyczni.

*Zgodę na te wiadomość możesz wycofąć w dowolnym momencie. 


Teatr Cieni demo

01/08/2022 17:48 Demo Kup bilet Facebook Instagram Youtube Kup bilet Zobacz zwiastun Teatr Cieni Baśni Andersena Odkryj magię kolorowych cieni na pięciu ekranach Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy. Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem. Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych


Czytaj więcej

Zabierz swoją rodzinę i znajomych Zarezerwuj od 6 do 8 biletów i zaoszczędź 15%

Tutaj opinie do znalezienia

Więcej informacji:
+48 536 280 338 

Ticket Type Tickets left Price Cart

ZACZEKAJ!

Masz problem z zakupem biletów

na naszej stronie?

Bilety na nasze spektakle możesz także zakupić u naszych partnerów:

ZACZEKAJ!

Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami?

Wypełnij poniższy formularz, wyraź zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od nas i bądź poinformowany o każdym naszym wydarzeniu!