Organizator widowni

Strona główna Kariera Organizator widowni

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Na czym polega praca organizatora widowni w artystycznych?

Jako Organizator Widowni jesteś odpowiedzialny za pozyskiwanie grup zorganizowanych na spektakle dla dzieci, które organizujemy na terenie całej Polski. W praktyce wygląda to tak, że dzwonisz do klientów, którzy już zazwyczaj wcześniej wyrazili chęć kontaktu, a Twoją rolą jest zaproponować odpowiednie widowisko dla odpowiedniej grupy wiekowej dzieci.

CO TO DLA CIEBIE OZNACZA W PRAKTYCE?

  • nigdy więcej wciskania czegoś, czego klient nie potrzebuje – to Ty decydujesz, komu chcesz sprzedać,
  • koniec z szukaniem sobie klientów – gotowe, ciepłe leady dostarcza Ci na bieżąco marketing,
  • koniec z pracą na systemie automatycznym – to Ty decydujesz kiedy wybierasz kolejny numer telefonu i dzwonisz,
  • koniec z traceniem czasu i energii na papiery i windykację – takie tematy ogarniają pracownicy wsparcia sprzedaży, a Ty w tym czasie możesz się skupić na klientach,
  • pracujesz zdalnie lub w biurze – tak, jak Ci wygodnie,
  • masz stałe wynagrodzenie – żebyś miał wolność w sprzedaży

DLACZEGO DOSTANIESZ STAŁE WYNAGRODZENIE ZAMIAST PROWIZJI?

Pokutuje w świecie sprzedaży takie przekonanie, że handlowiec musi mieć prowizję,

bo inaczej nie będzie mu się chciało sprzedawać. Znasz to? Tymczasem my chcemy, żeby Ci się chciało ze wszystkich innych powodów i wiemy, jak to zrobić bez motywowania Cię pieniędzmi.

W artystycznych sprzedaż jest tak poukładana, że jeżeli zaufasz procesowi i włożysz odpowiedni wysiłek w swoją pracę, to jesteśmy spokojni o Twój wynik. Ty koncentrujesz się na rozmowach sprzedażowych, a my zdejmujemy z Ciebie wszystkie zadania, które towarzyszą sprzedaży (ale sprzedażą nie są) i tylko rozpraszają Twoją uwagę, tj. szukanie nowych klientów, tworzenie umów, raportowanie itd.

Jesteśmy absolutnie świadomi, że praca sprzedawcy nie jest łatwa i wymaga szczególnych umiejętności, dlatego dajemy Ci stałe wynagrodzenie, żebyś miał wolność i poczucie bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że wyzwań Ci nie zabraknie, a dzięki stabilnej pensji nigdy nie będziesz musiał klientowi wciskać czegoś na siłę.

NASZE WYMAGANIA

JEŚLI…

  • jesteś skutecznym sprzedawcą, odnosisz sukcesy i ten “niełatwy kawałek chleba” daje Ci ogromną satysfakcję;
  • jesteś empatyczny, a pomaganie innym jest dla Ciebie źródłem autentycznej radości i daje Ci kopa do działania;
  • czerpiesz przyjemność z kontaktu z ludźmi, lubisz z nimi rozmawiać i wspierać w rozwiązywaniu ich problemów;
  • nie potrafisz żyć bez wyzwań i celów – potrzebujesz widzieć dowody swojego sukcesu;
  • rozumiesz, że sprzedaż to nie same relacje, przypadek czy szczęście, ale metodyczne wykonywanie określonych zadań;
  • posiadasz nastawienie, dzięki któremu nie rozpraszasz się, gdy słyszysz “nie” od klienta i dalej robisz swoje;
  • samodoskonalenie jest dla Ciebie częścią życia, bo rozumiesz, że to, KIM JESTEŚ, decyduje o Twoich sukcesach w sprzedaży… to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem dojrzałych emocjonalnie i życiowo osób, które rozumieją, że sprzedawanie to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro, a nie prymitywna manipulacja i tanie sztuczki. Jeśli więc fascynują Cię techniki wciskania klientom za wszelką cenę, mówimy to otwarcie: nie czytaj dalej tego ogłoszenia.

CZEGO WYMAGAMY?

Postawmy sprawę jasno: dużo dajemy, a rozmowy z naszymi klientami są wyjątkowe, ale też bardzo dużo wymagamy, bo – jak sam wiesz – praca w sprzedaży to nie jest łatwy kawałek chleba. Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:

  • odpowiedziałeś TAK na wszystkie powyższe pytania,
  • masz realne osiągnięcia w sprzedaży,
  • sprzedajesz od co najmniej 2 lat
  • jesteś gotów być na miejscu w Gnieźnie na początku wdrożenia (od 5 do 10 dni).

CHCESZ APLIKOWAĆ?

Nie chcemy wiedzieć, jak piszesz listy, tylko jak wypowiadasz słowa, dlatego nagraj nam na dyktafonie (np. w swoim smartfonie) odpowiedzi na poniższe pytania:

  1. Co zrobiłeś w zakresie swojego samodoskonalenia w ostatnim roku? Podaj konkretne przykłady.

  2. Jakie Twoje cechy wspierają Cię w osiąganiu wyników w sprzedaży? Podaj przykład.

  3. Z jakiego powodu aplikujesz do pracy w artystycznych?

Nagrane odpowiedzi w formie pliku mp3 oraz aktualny życiorys (CV) w formie PDF prześlij proszę przez Wetransfer (https://wetransfer.com) lub mailem na adres studio@artystyczni.pl z dopiskiem Organizator widowni – aplikacja.

Możesz także skorzystać z poniżej załączonego formularza kontaktowego – Wygenerowany na Wetransfer link do załadowanych plików, prześlij do nas w treści wiadomości w formularzu.

Zadbaj o to, żeby Twoje nagranie nie przekraczało 10 minut.

UWAGA! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Bierzemy pod uwagę wyłącznie kompletne aplikacje (nagranie i CV). Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na nagranie odpowiedzi na ważne dla nas pytania.

Aplikuję!

Prześlij nagranie, a także CV wraz ze zdjęciem i portfolio na naszego maila studio@artystyczni.pl z dopiskiem "Organizator widowni - aplikacja" lub wypełnij formularz kontaktowy.